Блог

Главный победитель акции 2017 года Имидж-клуб фото
Голова Комісії з вручення призів Людмила Янченко про Головного переможця
Імідж-клуб – Товари поштою

«Гідна перемога заслуговує на особливі нагороди!» Нещодавно вийшов «Корпоративний вісник», у якому Голова Комісії відповіла на цікаві для читачів питання щодо Головного переможця. Людмила Сергіївна, за якими критеріями Комісія приймала рішення щодо визначення Головного переможця Акцiї 2017 року? Ми брали до уваги найважливіші показники. Передусім – своєчасна відповідь Переможця. Це дуже полегшує задачу всім, хто … Читати далі Голова Комісії з вручення призів Людмила Янченко про Головного переможця

Имидж-клуб товары почтой, новогоднее поздравление 2018 - imageclub.com.ua
Новорічне привітання
Імідж-клуб – Товари поштою

Любий Друже! Від усього серця вітаю Вас з новорічними і різдвяними святами! Щиро бажаю Вам у новому році міцного здоров’я, піклування та уваги від найрідніших, безмежну кількість яскравих і світлих днів, душевного спокою та многая літ щастя! Нехай Бог береже Вас і всю Вашу родину, кожен день дарує лише добрі та радісні емоції, а в … Читати далі Новорічне привітання

Имидж-клуб товары почтой, победитель 2018 года - imageclub.com.ua
Неймовірна мить – визначився Головний переможець Другого туру Акції!
Імідж-клуб – Товари поштою

28 грудня 2017 року відбулось урочисте засідання Призової комісії, на якому під нотаріальним контролем визначився Головний переможець Акції – 350.000.00 грн. Ним стала мешканка м. Маріуполя – Денисенко Світлана Вікторівна. З цієї нагоди Голова призової Комісії Людмила Янченко повідомила: «Це дійсно неймовірна мить, уся команда «Імідж клубу» щиро вітає переможця, бажає міцного здоров’я та успіхів … Читати далі Неймовірна мить – визначився Головний переможець Другого туру Акції!

Переможці маркетингових акцій за 2017 рік
Імідж-клуб – Товари поштою

Переможець Головного призу Другого Туру Акції 2017 р. Денисенко С. В., м. Маріуполь Головний грошовий приз – 350.000,00 гривень! Переможець Головного призу Першого Туру Акції 2017 р. Барабаш А. Я., м. Харків Головний грошовий приз – 350.000,00 гривень! Переможець акції серпня 2017 р. Шишвак В. М., м. Рахів Переможець Призу 10.000,00 гривень! Переможець акції червня … Читати далі Переможці маркетингових акцій за 2017 рік

28 грудня – вручення Головного призу!
Імідж-клуб – Товари поштою

Ми розпочинаємо ДРУГИЙ ТУР АКЦІЇ – 350.000,00 гривень, і наступне вручення відбудеться 28 грудня 2017 року. Тож поспішайте, не гайте часу, також можете отримати Додаткові призи – 240.000,00 грн та 50.000,00 грн. І можливо саме Ви – наш новий ПЕРЕМОЖЕЦЬ!

Спробуйте аплікації від набряків та синців під очима!
Імідж-клуб – Товари поштою

«Імідж Клуб» представляє новинку сезону – Аплікації від набряків та синців під очима! Новітні розробки спеціалістів, унікальна рецептура засобу – нам є чим пишатись! Спробуйте аплікації. Екстракти рослин мають чарівні властивості – стимулюють зорову діяльність, відновлюють життєві сили сітківки ока, посилюють гостроту зору. Аплікації зменшують ламкість капілярів, сприяють регенерації пурпурного пігменту сітківки, послаблюють кровоносні судини, … Читати далі Спробуйте аплікації від набряків та синців під очима!

Чесність і прозорість – основне завдання «Імідж Клубу»!
Імідж-клуб – Товари поштою

Усі засідання Комісії з вручення призів відбуваються в присутності незалежного нотаріуса. «Імідж Клуб» підтверджує чесність та прозорість усіх розіграшів. Поспішайте зареєструватись >>>, щоб стати новим Переможцем!

“ЕКО МАРКА” – ефективність, перевірена часом
Імідж-клуб – Товари поштою

Екологічність. Надійність. Піклування Продукція “Еко Марки” з’явилася на українському ринку з 2011 року. З того часу вона здобула заслужені симпатії споживачів. Чому я повинен купувати товари від “Еко Марки”? Уся продукція “Еко Марки” створюється в Україні з використанням виключно екологічної сировини. Розробку рецептур ведуть кращі вітчизняні фахівці, враховуючи передовий досвід українських та зарубіжних колег. Який … Читати далі “ЕКО МАРКА” – ефективність, перевірена часом

Гарантія якості від “Імідж Лабораторії”
Імідж-клуб – Товари поштою

Упродовж декількох років учені кафедри аптечної і промислової технології ліків Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця досліджували й тестували поєднання коштовних екстрактів рослин, вибирали найефективніші з них, розробляли рецептури. Натхнення шукали у старовинних книгах, орієнтуючись на сучасні знання і новітні технології. Створення унікальної чудо-продукції Важливо було не просто поєднати у складі крему чи шампуню … Читати далі Гарантія якості від “Імідж Лабораторії”

Яким миючим засобом краще мити посуд?
Імідж-клуб – Товари поштою

На сьогоднішній день існує безліч миючих засобів, однак важно обрати саме той, який не шкодить здоров’ю. Спочатку потрібно визначитись, якого саме ефекту ми очікуємо від подібних засобів? Найголовніше – миюча здатність та екологічність! Ми розробили саме те, що ви шукали – безфосфатний мийний засіб «Потужна сила» для миття не тільки посуду, а й усієї оселі. … Читати далі Яким миючим засобом краще мити посуд?