Блог

Визначення переможця маркетингової Акції програми лояльності 27.06.2019 Імідж Клуб
Імідж-клуб – Товари поштою

Нещодавно ми визначили щасливчика, якому дістанеться головний грошовий приз маркетингової акції програми лояльності Золотий фонд. Ним став Рогатюк Іван Іванович! Саме його номер став щасливим та приніс таку довгоочікувану перемогу! А ви хочете отримати приз від Імідж Клубу? Тоді реєструйтеся і перемагайте!

Новий переможець отримує свій приз від маркетингової акції «Золотий Фонд» від 31.05.2019
Імідж-клуб – Товари поштою

31 травня 2019 року відбулося визначення чергового переможця маркетингової акції «Золотий Фонд». Щасливою власницею сертифікату головного переможця стала мешканка м.Київ Ващенко Валентина Григорівна. Хочете і ви здійснити свою міряю? Тоді беріть участь у акції!

Вручення чергового призу – у Чернігові!
Імідж-клуб – Товари поштою

29 березня 2019 року ми визначили Головного переможця Маркетингової акції програми лояльності «Золотий фонд». Нею стала жителька Чернігова Кащук Нінель Василівна. І ось нещодавно ми завітали до неї в гості та вручили приз! Представники нашої компанії разом зі знімальною групою вирушили у Чернігів, де і познайомилися з переможницею, підписали всі необхідні папери та вручили головний … Читати далі Вручення чергового призу – у Чернігові!

Перше нагородження 2019 року
Імідж-клуб – Товари поштою

Нещодавно ми визначили першого переможця 2019 року! Щаслива володарка грошового призу Алєксандрова Світлана Леонідівна, жителька Полтавської області, поділилася враженнями від перемоги: «Я до останнього вірила в те, що приз дістанеться саме мені, адже він допоможе здійснити одну мою давню мрію. Я щиро дякую Імідж Клубу за те, що вони проводять такі акції і вручають чудові … Читати далі Перше нагородження 2019 року

Переможці маркетингових акцій за 2019 рік
Імідж-клуб – Товари поштою

Переможець Акції «Золотий фонд» (січень) Алєксандрова Світлана Леонідівна, Полтавська обл., Кременчук Переможець Акції «Золотий фонд» (березень) Кащук Нінель Василівна, Чернігів Переможець Акції «Золотий фонд» (Червень) Ващенко Валентина Григорівна, Київ Переможець Акції «Золотий фонд» (Червень) Рогатюк Іван Іванович, Хмельницька обл.

350.000,00 гривень – найкращий подарунок до Нового року!
Імідж-клуб – Товари поштою

Ви колись тримали у руках 350.000,00 гривень? Вже 27 грудня Ви зможете не тільки їх тримати, а й гідно ними розпоряджатись для здійснення усіх Ваших найзаповітніших мрій! Цього дня Комісією з вручення призів буде визначено нового Власника 350.0000,00 гривень, і ним можете бути саме Ви! До нагородження залишилось обмаль часу! Виконайте прості кроки – та … Читати далі 350.000,00 гривень – найкращий подарунок до Нового року!

«Імідж клуб» – комфортний шопінг через каталоги! 2018
Імідж-клуб – Товари поштою

 У сучасний технологічний час замовлення товарів через каталоги це: не втрачання часу на похід до магазину; гортання «живих сторінок» і ознайомлення із найпотрібнішою інформацією про товар; швидка та зручна доставка навіть до Ваших дверей. «Імідж клуб» сьогодні – це одна з найбільших компаній дистанційної торгівлі косметики, космецевтики та побутової хімії. Також при замовленні товарів … Читати далі «Імідж клуб» – комфортний шопінг через каталоги! 2018

Ідеальне рішення для чоловічого догляду за тілом!
Імідж-клуб – Товари поштою

Справжній чоловік, в першу чергу, – той, який слідкує за собою, доглядає за тілом та користується увагою у представниць слабкої статі. Для відмінного догляду за шкірою та волоссям якнайкраще підійде набір «Чоловічий догляд» від ТМ «TVOYA». Засоби для особистої гігієни містять лише перевірені та найбільш ефективні натуральні компоненти, які ефективно турбуються про стан тіла. До … Читати далі Ідеальне рішення для чоловічого догляду за тілом!

Увага! Другий тур Акції стартував! Більше півмільйона гривень чекають на вас!
Імідж-клуб – Товари поштою

Уже цієї зими на вас чекають нові грошові перемоги! Розпочався призовий марафон на одержання Головного призу – 350000 грн та додаткових призів: Автоприз або 240000 грн готівкою та Приз за швидкість – 50000 грн. 27 грудня – переможний день, за декілька днів до Нового року переможці отримають свої заслужені гроші. Що необхідно зробити вже зараз? … Читати далі Увага! Другий тур Акції стартував! Більше півмільйона гривень чекають на вас!