Блог

Новий переможець отримує свій приз від маркетингової акції «Золотий Фонд» від 31.05.2019
Імідж-клуб – Товари поштою

31 травня 2019 року відбулося визначення чергового переможця маркетингової акції «Золотий Фонд». Щасливою власницею сертифікату головного переможця стала мешканка м.Київ Ващенко Валентина Григорівна. Хочете і ви здійснити свою міряю? Тоді беріть участь у акції!

Вручення чергового призу – у Чернігові!
Імідж-клуб – Товари поштою

29 березня 2019 року ми визначили Головного переможця Маркетингової акції програми лояльності «Золотий фонд». Нею стала жителька Чернігова Кащук Нінель Василівна. І ось нещодавно ми завітали до неї в гості та вручили приз! Представники нашої компанії разом зі знімальною групою вирушили у Чернігів, де і познайомилися з переможницею, підписали всі необхідні папери та вручили головний … Читати далі Вручення чергового призу – у Чернігові!

Перше нагородження 2019 року
Імідж-клуб – Товари поштою

Нещодавно ми визначили першого переможця 2019 року! Щаслива володарка грошового призу Алєксандрова Світлана Леонідівна, жителька Полтавської області, поділилася враженнями від перемоги: «Я до останнього вірила в те, що приз дістанеться саме мені, адже він допоможе здійснити одну мою давню мрію. Я щиро дякую Імідж Клубу за те, що вони проводять такі акції і вручають чудові … Читати далі Перше нагородження 2019 року

Переможці маркетингових акцій за 2019 рік
Імідж-клуб – Товари поштою

Переможець Акції «Золотий фонд» (січень) Алєксандрова Світлана Леонідівна, Полтавська обл., Кременчук Переможець Акції «Золотий фонд» (березень) Кащук Нінель Василівна, Чернігів Переможець Акції «Золотий фонд» (Червень) Ващенко Валентина Григорівна, Київ

350.000.00 гривень – найкращий подарунок до Нового року!
Імідж-клуб – Товари поштою

Ви колись тримали у руках 350.000.00 гривень? Вже 27 грудня Ви зможете не тільки їх тримати, а й гідно ними розпоряджатись для здійснення усіх Ваших найзаповітніших мрій! Цього дня Комісією з вручення призів буде визначено нового Власника 350.0000,00 гривень, і ним можете бути саме Ви! До нагородження залишилось обмаль часу! Виконайте прості кроки – та … Читати далі 350.000.00 гривень – найкращий подарунок до Нового року!

«Імідж клуб» – комфортний шопінг через каталоги! 2018
Імідж-клуб – Товари поштою

 У сучасний технологічний час замовлення товарів через каталоги це: не втрачання часу на похід до магазину; гортання «живих сторінок» і ознайомлення із найпотрібнішою інформацією про товар; швидка та зручна доставка навіть до Ваших дверей. «Імідж клуб» сьогодні – це одна з найбільших компаній дистанційної торгівлі косметики, космецевтики та побутової хімії. Також при замовленні товарів … Читати далі «Імідж клуб» – комфортний шопінг через каталоги! 2018

Ідеальне рішення для чоловічого догляду за тілом!
Імідж-клуб – Товари поштою

Справжній чоловік, в першу чергу, – той, який слідкує за собою, доглядає за тілом та користується увагою у представниць слабкої статі. Для відмінного догляду за шкірою та волоссям якнайкраще підійде набір «Чоловічий догляд» від ТМ «TVOYA». Засоби для особистої гігієни містять лише перевірені та найбільш ефективні натуральні компоненти, які ефективно турбуються про стан тіла. До … Читати далі Ідеальне рішення для чоловічого догляду за тілом!

Увага! Другий тур Акції стартував! Більше півмільйона гривень чекають на вас!
Імідж-клуб – Товари поштою

Уже цієї зими на вас чекають нові грошові перемоги! Розпочався призовий марафон на одержання Головного призу – 350000 грн та додаткових призів: Автоприз або 240000 грн готівкою та Приз за швидкість – 50000 грн. 27 грудня – переможний день, за декілька днів до Нового року переможці отримають свої заслужені гроші. Що необхідно зробити вже зараз? … Читати далі Увага! Другий тур Акції стартував! Більше півмільйона гривень чекають на вас!

Сироп «Заспокійливий» – потужний засіб для нормалізації нервової системи
Імідж-клуб – Товари поштою

Сьогодні у бурхливому житті виникають безліч стресових ситуацій, які дають збій у нервовій системі: чи то у транспорті, чи на роботі, чи будь-де – скрізь на нас чекає подразник. Та й навіть нервування через дрібниці шкодить нашому організму. Щоб виправити ситуацію та убезпечити себе від негативних стресових факторів, допоможе унікальний за своєю рецептурою сироп «Заспокійливий» … Читати далі Сироп «Заспокійливий» – потужний засіб для нормалізації нервової системи

УВАГА! Старт нового туру Акції розпочато!
Імідж-клуб – Товари поштою

Ось офіційне звернення від Голови Комісії Людмили Сергіївни Янченко: «Любі друзі! Із радістю заявляю, що наступний тур Акції офіційно розпочато, і визначення Головного переможця відбудеться вже 28 вересня! Поспішіть, адже на кону Головний приз – 350000 гривень, Автоприз – 240000 гривень та Приз за швидкість – 50000 гривень. Що для цього необхідно зробити? Усе дуже просто: … Читати далі УВАГА! Старт нового туру Акції розпочато!