Хондроїтин - ваші здорові суглоби - фото
Хондроїтин – ваші здорові суглоби!
Імідж-клуб – Товари поштою
Хондроїтин - ваші здорові суглоби - фото

Вже багато років «Імідж Клуб» випускає інноваційний продукт – крем-бальзам «Хондросила» на основі незамінного для кісток компонента хондроїтина. Ми вирішили дізнатися, чим же так корисна ця речовина у висококваліфікованого фахівця у сфері медицини.

 Наталія Іванівна
56 років
доцент медичних наук. Наукова практика – 25 років.

 

Доброго дня, Наталіє Іванівно. Поясніть, що таке хондроїтин, та чим він так корисний для організму людини?

– Хондроїтин – це високомолекулярний полісахарид, який виробляється хрящової тканиною суглобів, входить до складу синовіальної рідини. Він сприяє зміцненню хряща і сполучної структури, покращує амортизаційні властивості хрящової тканини, підсилює її регенерацію і забезпечує поліпшення відкладенню кальцію в кістковій тканині.

А чи вірна думка, що речовина забезпечує збереження води всередині хряща? І чи корисно це?

– Так цілком вірно. Утворюючі «водні подушки» створюють відмінну амортизацію і поглинають удари, тим самим підвищують щільність кісткової тканини.

За статистикою більшість людей віком від 50 років страждають на захворювання, пов’язані з органами опорно-рухового апарату, чи правда це?

– На жаль, ця тенденція тільки збільшується. Свій негативний відбиток на здоров’я кісток залишила і аварія на ЧАЕС, і несприятлива екологічна ситуація в нашій країні. Що стосується захворювань хрящової тканини – результативною панацеєю є застосування засобів на основі хондроїтину і глюкозаміну.

У багатьох людей, які страждають на захворювання хрящів присутні жахливі больові симптоми під час ходіння. Хондроїтин в цьому їм теж допоможе?

– Так. Хондроїтин і тут надійний друг. Він зменшує больові симптоми в суглобах при хотьбі, при цьому покращує якість життя людей, які страждають хронічними захворюваннями хребта і суглобів.

У якій формі краще застосовувати хондроитин?

– Хондроїтин ефективний при зовнішньому застосуванні, а саме за допомогою мазей, кремів, гелів. Найбільш результативним є крем-бальзам від болю в суглобах «Еко Марка». Він зменшує набряки і біль, відновлює рухливість суглобів. Втирати крем-бальзам потрібно в ділянку хворого суглоба до повного поглинання 2-3 рази на день протягом 1-2 тижнів або приймати у вигляді компресів.

Дякую, Наталія Іванівна. Ми ще не раз з вами зустрінемося і поговоримо про інші товари і компоненти для оздоровлення організму.

– Головне – нехай всі будуть здорові! Адже здоров’я – це найцінніше і найважливіше в нашому житті!

 

крем-бальзам від болю в суглобах «Еко Марка» фотоЗамовити “Крем-бальзам від болю в суглобах >>>


Хондроїтин – ваші здорові суглоби!
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (5 баллов, 1 оценок)
Loading...