Нагородження Головного переможця ІІ туру Акції відбулось!
Імідж-клуб – Товари поштою

Із радістю повідомляємо, що Головний переможець ІІ туру Акції Денисенко Світлана Вікторівна отримала свій виграш – 350.000,00 гривень.

Команда «Імідж Клубу» приїхала до славного міста Маріуполь, особисто поздоровила переможницю та вручила їй винагороду. Сльози радості, безліч радісних емоцій та приємні моменти – ось цим запам’яталась зустріч із Світланою Вікторівною.

Наостанок представники преси отримали від нового власника Призу невеликий коментар:

Денисенко Светлана Викторовна фото«Моє серце наповнилося радістю та щастям, коли я стала отримувачем Головного призу Другого Туру Акції! Дійсно моє життя змінилося на краще! Тепер я не рахую кожну копійку, адже можу дозволити собі набагато більше, ніж більшість із моїх сусідів і знайомих. Не вагайтеся ані хвилини! Реєструйтеся у Акції та очікуйте вручення величезної грошової винагороди! Дякую усім за величезну допомогу і бажаю усім отримати свій приз!»

 

Команда «Імідж Клубу» бажає переможниці втілити свої мрії і нагадує, що 30 березня 2018 року відбудеться Фінал ІІІ туру Акції, тож швидше реєструйтеся і отримуйте Головний приз – 350.000,00 гривень,- та додаткові призи.