Весна дарує щастя! Фінал ІІІ туру Акції відбудеться вже дуже скоро!
Імідж-клуб – Товари поштою

«Імідж Клуб» дарує радість і любов. Замовляйте чудові товари з весняної колекції для здоров’я, дому та краси – та отримуйте радісні емоції. А додатково реєструйтеся на Фінал ІІІ туру Акції – 350.000,00 гривень. Вручення відбудеться вже дуже скоро – 30 березня 2018 року.

«Свято весни із такою великою сумою грошей – це неабияке щастя для будь-якої родини» – сказала Голова Комісії з вручення призів Людмила Янченко.

 

«Сьогодні «Імідж Клуб» – це, перш за все, сучасна компанія, якісний продукт та беззаперечний лідер по створенню щастя для людей! Ми дуже цінуємо кожного клієнта, прислухаємось до думок, допомагаємо тим, хто цього потребує. Із радістю запрошую кожного із вас долучитися до Акції і спробувати свою удачу.» – промовила Голова Комісії.

Поспішіть – Акція відбудеться вже дуже скоро! Весна дарує щастя!


Весна дарує щастя! Фінал ІІІ туру Акції відбудеться вже дуже скоро!
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (11 баллов, 3 оценок)
Loading...
3s коментарів
  1. Лена 11.03.2018, 03:20 - Відповіcти

    Желаю просмотреть весь каталог товаров. Имидж – мечта которая сбывается и делает людей здоровыми, красивыми.

  2. Тамара 02.03.2018, 15:36 - Відповіcти

    Людмила Янченко, обращается к вам клиент Яремчук Тамара с Житомирской области. Приезжайте в гости, очень жду-недождусь встречи. Вы – самый чесный человек в стране, всегда прислушиваюсь к вашим пожеланиям!

  3. Инна 27.02.2018, 15:35 - Відповіcти

    Спасибо Людмилочка, очень приятно читать ваши письма. Жду не дождусь приза! 30 марта – большой день и жду его с нетерпением! Хочется поблагодарить всю команду Имиджа за проделаную работу и пожелать процветания и хорошего настроения!

Залишити коментар

Ваша пошта не публікуватиметься.