Зустрічайте новинку. Флюїд для волосся від ТМ TVOYA
Імідж-клуб – Товари поштою

Що таке флюїд для волосся?

Флюїд – це косметичний засіб, який призначений для відновлення структури волосся, живлення та зволоження, робить його здоровим, слухняним та блискучим. За допомогою флюїду волосся також легко розчісується, а унікальна формула засобу захищає його від негативного впливу ультрафіолетового опромінення.

Як використовувати флюїд для волосся?

Невелику кількість засобу потрібно нанести на сухі чи зволожені кінчики волосся, або на всю його довжину, залишають і не змивають водою. Перед використання флюїду краще підрізати посічені хворі кінчики волосся (0,5-1 см).

Який флюїд для волосся краще використовувати?

На ринку косметичних засобів з`являються безліч різноманітних флюїдів, проте не всі мають виражені результативні властивості. Обирайте ті, які виготовлені із натуральної сировини. Одним з таких є флюїд для волосся від ТМ TVOYA. У його складі використані тільки натуральні компоненти: арганова олія, протеїни сої, олія зародків пшениці, які глибоко проникають у волосся і тканини шкіри, позбавляють лущення, освіжають, перешкоджають пересушуванню, регенерують кератиновий шар, нормалізують рівень ph.

 

Купити товар


Зустрічайте новинку. Флюїд для волосся від ТМ TVOYA
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (5 баллов, 1 оценок)
Loading...