Про компанію

Про Імідж Клуб

«Імідж Клуб» – українська платформа з дистанційного продажу унікальних товарів для здоров’я та краси. Серед головних пріоритетів роботи є якість товарів, зручний процес замовлення, налагоджена швидка доставка та позитивні відгуки покупців. Активний розвиток та досвід відкритого діалогу з найкращими фармацевтами, лікарями, клієнтами та партнерами дозволяють впевнено сказати, що «Імідж Клуб» – європейський рівень із прогресивною позицією на ринку продажу лікувально-профілактичних засобів. Ми – WELLNESS компанія – експерт, розробник, держатель брендів, виробник, продавець WELLNESS продуктів.

Місія компанії

Надихати людей на нову якість життя, робити їх шлях до здоров’я, довголіття, краси і гармонії простим і приємним. Створювати ефективні WELLNESS продукти, засоби та комплекси. Відчувати гордість за свою роботу.

Історія та розробки

Компанія була заснована більше десяти років тому і стала однією з перших дистанційних компаній в Україні з продажу товарів широкого асортименту. Майже одразу була створена торгова марка  «Імідж» на базі Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, яка стала високоякісним сучасним продуктом для здоров’я та краси на основі натуральних складників, без шкідливих домішок. У 2011 році компанія вивела на ринок торгову марку – «Еко Марка», яка одразу здобула заслужені симпатії споживачів. Уся продукція створюється в Україні з використанням винятково екологічно чистої сировини; розробку рецептур здійснюють найкращі вітчизняні фахівці, враховуючи провідний досвід українських та зарубіжних колег.

«Усі товари тестуються, проходять детальну перевірку. Ми створюємо унікальний продукт з унікальної рецептури. Наші товари – високоякісні, ефективні, їх результат ви побачите одразу! З любов`ю до вас!» – Головний технолог компанії.

Основні групи товарів

Сьогодні компанія пропонує широкий вибір товарів, а саме:

Товари для краси
Товари для здоров’я
Побутова хімія

Маркетингові акції та інші заохочення

Ми з турботою відносимося до своїх постійних клієнтів. Регулярно проводимо розіграші з вручення великих грошових призів. Наш призовий фонд складає 1.892.000,00 грн. Щоквартально ми розігруємо – 350.000,00 грн, а також додаткові призи – 277.000,00 грн або автоприз та 60.000,00 грн.

Контроль за чесністю акцій і розіграшів здійснює команда експертів – незалежна організація «Призова Варта».

Ми долаємо сотні кілометрів, щоб нагородити наших переможців. За багаторічну роботу величезна кількість наших клієнтів стали щасливими власниками грошових призів.

Ми турбуємося про Ваш настрій, тому при замовленні наших товарів вкладаємо у посилки приємні подарунки. Ми надаємо цікаві заощадливі пропозиції, великі знижки та розпродажі.

Чесність та європейський рівень обслуговування – це «Імідж Клуб»!

Доброчинність

«Імідж Клуб» започаткував традицію допомагати дітям, літнім людям, малозабезпеченим родинам: даруємо щастя у їх родини, турбуємося про їх матеріальне становище. Кожен придбаний вами товар – це частинка цієї доброчинності, яка йде на допомогу найбільш вразливим верстам населення.