Кащук Нінель Василівна, м. Чернігів

29 березня 2019 року ми визначили Головного переможця Маркетингової акції програми лояльності «Золотий Фонд». Нею стала жителька Чернігова Кащук Нінель Василівна. Упевнитися в тому, що цей важливий захід пройшов чесно та відкрито, а також згідно з усіма нормами чинного законодавства ви можете, переглянувши відео з визначення переможців!

І ось нещодавно ми завітали в гості до пані Нінелі та вручили їй приз! Представники нашої компанії разом зі знімальною групою вирушили у Чернігів, де й познайомилися з переможницею, підписали всі необхідні папери та вручили головний приз Маркетингової акції.

 

Обличчя переможниці сяяло посмішкою, і вона поділилася враженнями від перемоги: «Чесно кажучи, після того, як я дізналася про свою перемогу, у мене навіть тиск підскочив. Але потім хвилювання пройшло, і я зрозуміла, як сильно мені пощастило! На цьому я не зупинятимуся, адже тепер, коли я впевнилася, що призи від «Імідж Клубу» реальні і все проводиться чесно, я буду й надалі брати участь у маркетингових акціях».

А вам, дорогі наші клієнти, ми хочемо нагадати, що вже зовсім скоро стартує чекає нова акція. Тому зараз саме час зареєструватися, аби стати нашим наступним переможцем!