Ващенко Валентина Григорівна, м. Київ

Готові познайомитися з новим переможцем?

Це – Ващенко Валентина Григорівна, жителька славетного міста Києва. 31 травня 2019 року саме це імя пролунало на урочистому визначенні переможця. Оскільки все має відбуватися відповідно до закону, чесно та відкрито, ми дуже відповідально поставилися до цієї важливої події.

І ось настав час особисто привітати Валентину Григорівну із заслуженою перемогою! Побачити щирі емоції переможниці можна на відео з церемонії вручення грошового призу.

Зустрівши представників компанії «Імідж Клуб» жінка неймовірно розхвилювалася, оскільки до цього вона ще ніколи не вигравала таких цінних призів. Як же приємно усвідомлювати цю важливу місію – дарувати людям емоції, які неможливо підробити! Що ж Валентина Григорівна думає щодо своєї перемоги? Ось, що нам вдалося дізнатися: «Звісно, довідавшись про виграш, я дуже зраділа. Та й не тільки я, але й уся рідня була щаслива за мене. Хочу дати пораду всім, хто має хоча б якісь сумніви щодо чесності маркетингових акцій: відкидайте всі вагання й просто довіртеся долі. І нехай правдиві історії з реальними людьми, які вже стали переможцями, допомагають вам на цьому шляху!». Ми дуже раді за Вас, пані Валентино Григорівно. Бажаємо, щоб перемоги завжди впевнено крокували в ногу з Вами!

 

Не забувайте, що отримати свій грошовий приз від маркетингової акції «Золотий Фонд» може кожен. Тож уперед – реєструватися, вірити та перемагати!!