Рогатюк Іван Іванович, с. Лисівка (Хмельницька область)

27 червня 2019 року відбулося масштабне та довгоочікуване визначення переможця маркетингової акції «Золотий Фонд». А це означає, що ще на одну нездійснену мрію стало менше! Ім’я нового щасливчика – Рогатюк Іван Іванович. Визначення переможця пройшло відкрито та прозоро, у чому можна переконатися, ознайомившись із відео-підтвердженням просто з місця проведення церемонії.

Як це зазвичай відбувається, ми, не марнуючи ні хвилини, поїхали по новому маршруту, аби привітати Івана Івановича з цією неймовірною подією. Цього разу ми вирушили до села Лисівка, що на Хмельниччині. Не можна описати словами, як зрадів чоловік, усвідомивши, хто та навіщо його відвідав. Ми приїхали, щоб вручити подарунок і щиро порадіти за людину, яка дуже вірила та все ж отримала бажане. Поспілкувавшись із Іваном Івановичем, ми зрозуміли, що перед нами – справжній приклад незламності та цілеспрямованості. Переконайтеся самі: «Узимку я добирався до своєї «щасливої пошти» автомобілем, старався з усіх сил, аби було якнайкраще. Бувало й навіть, що на шляху траплялись кучугури, тоді йшов пішки. Погодні умови – не перешкода, коли дуже мрієш перемогти!», – стверджує переможець.

Також Іван Іванович розповів, що оточення не вірило в його перемогу. Та чоловік не звик слухати когось. «Я налаштував себе й упевнено йшов до мети. Хоча й вірили далеко не всі, але мій внутрішній голос казав, що я точно виграю!».

 

Бажаємо вам, любі глядачі, бути цілеспрямованими та впевненими в собі на шляху до мети. І не забувайте, що наступним переможцем можете стати саме ви! Нехай відео з урочистого вручення призу спонукає вас брати участь у наших маркетингових акціях!