Щур Анна Спиридівна, м. Київ

30 вересня 2019 року відбулося чергове урочисте визначення переможця акції програми лояльності під назвою «Золотий Фонд». Щасливою власницею грошового призу стала Щур Анна Спиридівна, жителька Києва. Щоб на власні очі побачити, як проходила церемонія визначення переможця, а також переконатися в тому, що все відбулося чесно та без жодного порушення чинного законодавства України, перегляньте відео-підтвердження з місця проведення цього заходу.

Дізнавшись ім’я людини, чия заповітна мрія от-от здійсниться, представники компанії «Імідж Клуб» вирушили до Києва, аби особисто привітати пані Анну з такою бажаною перемогою. Вона ж у свою чергу дуже люб’язно прийняла нас і поділилася своїми неймовірними емоціями. Ми дуже цінуємо ці прекрасні моменти, коли переможець просто-таки світиться від щастя та усвідомлення того, що чесні компанії, які здатні здійснювати найсміливіші бажання, усе ж існують.

«Що менше днів залишалося до визначення результатів, то більше я вірила в те, що перемога буде саме моєю. Хоча це було складно, адже по телевізору я чула думки, що схожі акції – шахрайство. Як бачите, головне – вірити в себе, а життя завжди допоможе!”, – зізнається Анна Спиридівна.

 

Ось ви й познайомилися зі ще однією щасливою власницею грошового призу, яка одного разу просто повірила у свою вдачу. Не гайте часу й беріть участь у наших акціях, адже цілком можливо, що наступним переможцем доля зробить саме вас!