Ленюк Ірина Володимирівна, м. Івано-Франківськ

13 січня 2020 року на одного переможця маркетингової акції «Золотий Фонд» стало більше! Нарешті визначено, що грошовий приз у розмірі 277 000 гривень належить Ленюк Ірині Володимирівні з Івано-Франківська. Наших щасливчиків завжди обирає доля, без втручання ззовні. Переконатись в цьому можна, подивившись відео-підтвердження з місця проведення заходу:

 

Цього разу наша команда з радістю вирушила у подорож до Івано-Франківська. Ми неймовірно зраділи, адже в нас важлива місія – привітати з перемогою нову клієнтку «Імідж Клубу»! Ленюк Ірина Володимирівна поділилася з нами, що купує товари компанії лише 2 місяці, а вже встигла несподівано стати переможницею! «Все життя я мучилася, тяжко працювала», – ділиться Ірина Володимирівна. Жінка пережила безліч неприємностей та втрат. Нарешті життя віддячило пенсіонерці за нелегку долю – тепер вона власниця грошового призу в розмірі 277 000 гривень!

Ірина Володимирівна чесно зізналася, що не вірила в свою перемогу дуже довго, аж поки не зустрілася з нами особисто. Тепер жінка не може стримати щасливі емоції, тримаючи в руках сертифікат переможниці.

Хай історія Ленюк Ірини з Івано-Франківська стане надихаючою для вас, наші любі глядачі! Навіть якщо ви приєдналися до «Імідж Клубу» вчора, ви можете стати наступним переможцем маркетингової акціі програми лояльності «Золотий Фонд». Будьте такими ж цілеспрямованими, як наші переможці, аби скоріше до них приєднатися!