Малицький Геннадій Йосипович, с. Чернігівка, Запорізька область

13 січня 2020 року доля визначила, що наступним пунктом призначення для представників «Імідж Клуб» стане Запорізька область. Привід для цього, як завжди, урочистий: в селі Чернігівка живе Малицький Геннадій Йосипович. Чоловік став володарем Головного грошового призу! Щоб ви переконалися, що удача в цей раз посміхнулася саме Геннадію Йосиповичу, ми опублікували для вас відеопідтвердження з місця проведення маркетингової акції:

Відео. Визначення переможця

На честь такої радісної події Запорізьку область залило сонцем. Переможець акції також зустрів нас з посмішкою. Його радість можна зрозуміти: Геннадій Йосипович довгі 5 років наполегливо робив замовлення в «Імідж Клуб», щоб виграти гроші. Як розповів чоловік, навколо багато компаній-шахраїв, але «Імідж Клуб» став для нього винятком:

 

«У нас такі компанії є: брешуть, і брешуть, але вам я повірив. Дякую!», – сказав пенсіонер.

 

Зроблені покупки виявилися для Геннадія Малицького вкрай корисними. Весь цей час він підтримував здоров’я засобами, які «Імідж Клуб» продає своїм клієнтам через каталоги. Так, замовлення принесли чоловікові подвійну користь: він поліпшив здоров’я та отримав Головний грошовий приз, який був для нього таким необхідним!

Фотогалерея

Як зізнався сам Геннадій Йосипович, гроші з акції програми лояльності «Золотий Фонд» він витратить на ремонт свого будинку. Мрія нарешті стала реальністю завдяки «Імідж Клуб»!

 

Щасливе обличчя переможця, радість представників «Імідж Клуб», вручення сертифікату, підписання договору — все це ви можете побачити на власні очі в відео-інтерв’ю з щасливчиком. Нехай приклад Геннадія Йосиповича надихає вас не здаватися, йти до своєї мрії та ставати переможцями.

Відео. «Імідж Клуб» привітав українця із перемогою в маркетинговій акції 13.01.2020!