Часті запитання

Для цього необхідно зареєструватися, зробити та оплатити замовлення нашої продукції.

Для участі достатньо одного оплаченого замовлення. Але більше замовлень – більше шансів на виграш, оскільки кожному оплаченому замовленню присвоюється унікальний порядковий номер, який може стати призовим.

Ви отримаєте рекомендований лист зі сповіщенням про перемогу. Також переможцю особисто зателефонує Голова комісії з вручення призів, щоб повідомити про деталі виграшу.

Наші акції проводяться з дотриманням усіх вимог чинного законодавства України. У якості підтвердження на цьому сайті Ви можете знайти відеозвіти про визначення головних переможців. На цій процедурі обов’язково присутня незалежна комісія та нотаріус, який по її завершенню завіряє акт проведення процедури визначення головного переможця. Також на сайті є відеозвіти про вручення призів та посилання на матеріали про нас у ЗМІ.

Ви можете зареєструватися на цьому сайті і з Вами обов’язково зв’яжуться наші оператори гарячої лінії та приймуть замовлення. Обрати бажану продукцію можна на цій сторінці.

На Ваше поштове відділення посилка надійде протягом 1-3 днів, залежно від способу доставки.

На жаль, у магазині Ви не знайдете наших товарів, адже вони є унікальними, виготовленими за особливою рецептурою. Вони продаються лише дистанційно.

Усі товари, що представлені на сайті, виробляються на власному заводі. Вони обов’язково мають сертифікати якості, які ми можемо надіслати поштою на вимогу покупця.

Щоб отримувати наші каталоги з актуальними пропозиціями товарів, зареєструйтеся на сайті або за телефоном 0-800-301-736.

Так, можете. Для цього потрібно попередньо проконсультуватися на гарячій лінії за номером: 0-800-301-736.