Імідж клуб
ВАШ КОШИК
0 ТОВАРІВ НА 0,00 ГРН
Пошук
ГОЛОСУВАННЯ
Яка продукція торгової марки "Імідж Клуб" Вам подобається найбільше?
  • Товари для догляду за волоссям

  • Засоби догляду за шкірою

  • Засоби проти болю у суглобах

  • Товари для дому

Правила


 

«Золотий Фонд» серед клієнтів групи компаній:

ТОВ «ПОШТОРГ-ГРУП», ТОВ «ПЕРШИЙ ІНДЕКС»,

ТОВ «БЛАГО-ГРУПП»

у період із 20.06.2017 року до 29.06.2018 року включно.

Основною діяльністю групи компаній ТОВ «ПОШТОРГ-ГРУП»,

ТОВ «ПЕРШИЙ ІНДЕКС», ТОВ «БЛАГО-ГРУПП» є роздрібний продаж товарів широкого масового вжитку поштовим замовленням за системою посилкової торгівлі або через мережу Інтернет. Зазначені компанії адресують рекламно-інформаційні пропозиції (надалі – розсилки-пропозиції) із запрошенням придбати запропоновані товари за каталогами, за телефоном «гарячої лінії» Товариств або через мережу Інтернет. При замовленні товару із розсилки-пропозиції, компанії зобов’язуються доставити замовлений товар шляхом поштового відправлення через УДППЗ «Укрпошта» або іншою службою доставки, за бажанням клієнта. Право власності на надісланий товар переходить до клієнта в момент оплати товару співробітнику служби доставки або у поштовому відділенні.

Стаття 1. Організатори маркетингової акції програми лояльності «Золотий Фонд»: ТОВ «ПОШТОРГ-ГРУП», ТОВ «ПЕРШИЙ ІНДЕКС», ТОВ «БЛАГО-ГРУПП» (надалі – Організатори).

З метою підвищення іміджу компаній та сприяння збільшенню обсягів продажу товарів Організатори проводять на території України акцію програми лояльності серед своїх клієнтів (надалі – Акція), що має назву «Золотий Фонд» у період із 20.06.2017 року до 29.06.2018 року включно, з врученням призів особам, які будуть визнані Переможцями (власниками призів) за умовами цієї Акції Організаторів.

Загальна сума Головних грошових призів від Організаторів складає 1 200 000,00 (один мільйон двісті тисяч грн., 00 коп.) гривень.

1.1. Організатори залишають за собою право протягом усього періоду та в рамках Акції змінювати загальну суму Призового Фонду та проводити додаткові Акції під різними назвами, та/або доповнювати його додатковими призами, та/або подарунками, що непередбачені цими Правилами. Причому прийняття рішення про розмір, вид та вартість призу та/або подарунка Організатори залишають на власний розсуд. Під отриманням подарунка варто розуміти можливість придбання товару за ціною 1 грн. із ПДВ.

1.2. Акція проводиться в період із 20.06.2017 року до 29.06.2018 року включно із застосуванням до Акції різних назв. Акція не є лотереєю або іншою, заснованою на ризику, грою. Участь в Акції є безкоштовною та добровільною: Організатори Акції не отримують винагороду від Учасників за їх участь в Акції. 1.3. Грошові призи виплачуються на вибір Організаторів у готівковій, або безготівковій формі шляхом переказу коштів Головним переможцям на їхні особисті рахунки, відкриті в будь-якій банківській установі на території України, або поштовим переказом після сплати податку на доходи фізичних осіб та військового збору (в разі необхідності його сплати), згідно з Податковим кодексом України №2755-VI від 02.12.2010 р. зі змінами та доповненнями.

1.4. В окремих розсилках-пропозиціях Організатори мають право надавати клієнтам (замовникам товарів із розсилок-пропозицій) додаткові можливості, які збільшують їхні шанси на отримання призів.

1.5. Організатори залишають за собою право присвоювати кожному замовленню (посилці) відповідну кількість унікальних номерів (шансів). Ці номери (шанси) мають бути підібрані таким чином, щоб не було 2-х посилок із однаковими номерами (шансами). Кількість номерів (шансів) має визначатися окремо в кожному листі-пропозиції. Відповідно до кількості отриманих клієнтом номерів (шансів) клієнт буде відповідну кількість разів

занесений до списку учасників, що виконали умови із Пропозицій та беруть участь у визначенні власників конкретного грошового призу і таким чином матиме відповідну кількість шансів на перемогу. Отже, у завершальному списку учасників фінального етапу персональний номер клієнта конкретного адресата буде присутній у кількості, ідентичній кількості номерів, проставлених на всіх формах замовлень учасника, які він надав для реєстрації.

Стаття 2. В Акції можуть брати участь виключно повнолітні громадяни України – клієнти Організаторів, яким на момент придбання товарів виповнилося 18 років, та які зробили замовлення із запропонованих розсилок-пропозицій, або за телефонами, або через мережу Інтернет за посиланнями Організаторів, й оплатили їх. Участь в Акції неповнолітніх, обмежено дієздатних, недієздатних осіб здійснюється через їхніх законних представників у порядку, встановленому чинним законодавством. Не визнаються Учасниками Акції та не мають права брати участь у ній співробітники й представники Організаторів та їхні близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки), а також особи, які не відповідають Правилам або не виконують умови даної Акції.

Стаття 3. Учасники беруть участь у даній Акції на умовах, які описані нижче.

Усі одержувачі (клієнти) інформаційно-рекламних матеріалів (листів) від Організаторів акції за умовами даної акції оголошуються переможцями (термін "переможець" означає, що даного клієнта обрано Організаторами серед інших клієнтів для відправлення зазначених матеріалів (листів). При одержанні матеріалів (листів) їм надається можливість брати участь у маркетинговій акції та претендувати на призи при виконанні певних умов відповідно до діючих правил даної акції.

Повноправними Клієнтами Акції є клієнти, які з 20.06.2017 року до 29.06.2018 року включно. зробили замовлення із запропонованих розсилок-пропозицій, або за телефонами, або через мережу Інтернет за посиланнями Організаторів, й оплатили їх. В Акції не беруть участі клієнти, які не оплатили або повернули своє замовлення до кінцевого терміну оплати замовлення відповідного визначення власників призів зазначеного в ст. 3 п. 3.1.

Посилка вважається оплаченою, коли грошові кошти за посилку надійшли на рахунок Організатора не пізніше відповідного кінцевого терміну, зазначеного в ст. 3 п. 3.1.

Через логістичні причини та з метою зменшення ризику ненадходження відповіді у термін, вказаний у надісланих розсилках-пропозиціях, може бути запропонований термін для відповіді.

Визначення Головних переможців (власників призів) Акції проводяться в офісі Організаторів або поза його межами, на розсуд Організаторів. У випадку проведення визначення Головних Переможців (власників призів) поза межами офісу, про місце проведення буде повідомлено додатково.

3.1. Визначення Головних Переможців (власників призів) Акції здійснюється згідно з умовами та датами, що описані нижче.

У вересні:

Від Організатора Акції «Золотий Фонд» - ТОВ «ПОШТОРГ-ГРУП» буде вручено:

Головний грошовий приз у розмірі 100 000,00 (сто тисяч грн., 00 коп.) гривень. Визначення власника призу проводиться 28.09.2017 року серед клієнтів, що замовили та оплатили замовлення товарів, та оплата за які надійшла в повному обсязі у період із 20.06.2017 року по 27.09.2017 року включно, а також виконали умови, зазначені в Пропозиції.

Від Організатора Акції «Золотий Фонд» - ТОВ «ПЕРШИЙ ІНДЕКС» буде вручено:

Головний грошовий приз у розмірі 100 000,00 (сто тисяч грн., 00 коп.) гривень. Визначення власника призу проводиться 27.09.2017 року серед клієнтів, що замовили та оплатили замовлення товарів, та оплата за які надійшла в повному обсязі у період із

20.06.2017 року по 26.09.2017 року включно, а також виконали умови, зазначені в Пропозиції.

Від Організатора Акції «Золотий Фонд» - ТОВ «БЛАГО-ГРУПП» буде вручено:

Головний грошовий приз у розмірі 100 000,00 (сто тисяч грн., 00 коп.) гривень. Визначення власника призу проводиться 29.09.2017 року серед клієнтів, що замовили та оплатили замовлення товарів, та оплата за які надійшла в повному обсязі у період із 20.06.2017 року по 28.09.2017 року включно, а також виконали умови, зазначені в Пропозиції.

У грудні:

Від Організатора Акції «Золотий Фонд» - ТОВ «ПОШТОРГ-ГРУП» буде вручено:

Головний грошовий приз у розмірі 100 000,00 (сто тисяч грн., 00 коп.) гривень. Визначення власника призу проводиться 28.12.2017 року серед клієнтів, що замовили та оплатили замовлення товарів, та оплата за які надійшла в повному обсязі у період із 28.09.2017 року по 27.12.2017 року включно, а також виконали умови, зазначені в Пропозиції.

Від Організатора Акції «Золотий Фонд» - ТОВ «ПЕРШИЙ ІНДЕКС» буде вручено:

Головний грошовий приз у розмірі 100 000,00 (сто тисяч грн., 00 коп.) гривень. Визначення власника призу проводиться 28.12.2017 року серед клієнтів, що замовили та оплатили замовлення товарів, та оплата за які надійшла в повному обсязі у період із 27.09.2017 року по 27.12.2017 року включно, а також виконали умови, зазначені в Пропозиції.

Від Організатора Акції «Золотий Фонд» - ТОВ «БЛАГО-ГРУПП» буде вручено:

Головний грошовий приз у розмірі 100 000,00 (сто тисяч грн., 00 коп.) гривень. Визначення власника призу проводиться 28.12.2017 року серед клієнтів, що замовили та оплатили замовлення товарів, та оплата за які надійшла в повному обсязі у період із 29.09.2017 року по 27.12.2017 року включно, а також виконали умови, зазначені в Пропозиції.

У березні:

Від Організатора Акції «Золотий Фонд» - ТОВ «ПОШТОРГ-ГРУП» буде вручено:

Головний грошовий приз у розмірі 100 000,00 (сто тисяч грн., 00 коп.) гривень. Визначення власника призу проводиться 28.03.2018 року серед клієнтів, що замовили та оплатили замовлення товарів, та оплата за які надійшла в повному обсязі у період із 28.12.2017 року по 27.03.2018 року включно, а також виконали умови, зазначені в Пропозиції.

Від Організатора Акції «Золотий Фонд» - ТОВ «ПЕРШИЙ ІНДЕКС» буде вручено:

Головний грошовий приз у розмірі 100 000,00 (сто тисяч грн., 00 коп.) гривень. Визначення власника призу проводиться 30.03.2018 року серед клієнтів, що замовили та оплатили замовлення товарів, та оплата за які надійшла в повному обсязі у період із 28.12.2017 року по 29.03.2018 року включно, а також виконали умови, зазначені в Пропозиції.

Від Організатора Акції «Золотий Фонд» - ТОВ «БЛАГО-ГРУПП» буде вручено:

Головний грошовий приз у розмірі 100 000,00 (сто тисяч грн., 00 коп.) гривень. Визначення власника призу проводиться 29.03.2018 року серед клієнтів, що замовили та оплатили замовлення товарів, та оплата за які надійшла в повному обсязі у період із 28.12.2017 року по 28.03.2018 року включно, а також виконали умови, зазначені в Пропозиції.

У червні:

Від Організатора Акції «Золотий Фонд» - ТОВ «ПОШТОРГ-ГРУП» буде вручено:

Головний грошовий приз у розмірі 100 000,00 (сто тисяч грн., 00 коп.) гривень. Визначення власника призу проводиться 29.06.2018 року серед клієнтів, що замовили та оплатили замовлення товарів, та оплата за які надійшла в повному обсязі у період із 28.03.2018 року по 27.06.2018 року включно, а також виконали умови, зазначені в Пропозиції.

Другий Грошовий приз у розмірі 80 000,00 (вісімдесят тисяч грн., 00 коп.) гривень. Визначення власника призу проводиться 29.06.2018 року серед клієнтів, що замовили та оплатили замовлення товарів, та оплата за які надійшла в повному обсязі у період із 20.06.2017 року по 27.06.2018 року включно, а також виконали умови, зазначені в Пропозиції.

Третій Грошовий приз у розмірі 60 000,00 (шістдесят тисяч грн., 00 коп.) гривень. Визначення власника призу проводиться 29.06.2018 року серед клієнтів, що замовили товари із Пропозиції Організатора протягом 5 днів від дня отримання, та оплата за які надійшли в повному обсязі у період із 20.06.2017 року по 27.06.2018 року.

Від Організатора Акції «Золотий Фонд» - ТОВ «ПЕРШИЙ ІНДЕКС» буде вручено:

Головний грошовий приз у розмірі 100 000,00 (сто тисяч грн., 00 коп.) гривень. Визначення власника призу проводиться 29.06.2018 року серед клієнтів, що замовили та оплатили замовлення товарів, та оплата за які надійшла в повному обсязі у період із 30.03.2018 року по 27.06.2018 року включно, а також виконали умови, зазначені в Пропозиції.

Другий Грошовий приз у розмірі 80 000,00 (вісімдесят тисяч грн., 00 коп.) гривень. Визначення власника призу проводиться 29.06.2018 року серед клієнтів, що замовили та оплатили замовлення товарів, та оплата за які надійшла в повному обсязі у період із 20.06.2017 року по 27.06.2018 року включно, а також виконали умови, зазначені в Пропозиції.

Третій Грошовий приз у розмірі 50 000,00 (п’ятдесят тисяч грн., 00 коп.) гривень. Визначення власника призу проводиться 29.06.2018 року серед клієнтів, що замовили товари із Пропозиції Організатора протягом 5 днів від дня отримання, та оплата за які надійшли в повному обсязі у період із 20.06.2017 року по 27.06.2018 року.

Від Організатора Акції «Золотий Фонд» - ТОВ «БЛАГО-ГРУПП» буде вручено:

Головний грошовий приз у розмірі 100 000,00 (сто тисяч грн., 00 коп.) гривень. Визначення власника призу проводиться 29.06.2018 року серед клієнтів, що замовили та оплатили замовлення товарів, та оплата за які надійшла в повному обсязі у період із 29.03.2018 року по 27.06.2018 року включно, а також виконали умови, зазначені в Пропозиції.

Другий Грошовий приз у розмірі 80 000,00 (вісімдесят тисяч грн., 00 коп.) гривень. Визначення власника призу проводиться 29.06.2018 року серед клієнтів, що замовили та оплатили замовлення товарів, та оплата за які надійшла в повному обсязі у період із 20.06.2017 року по 27.06.2018 року включно, а також виконали умови, зазначені в Пропозиції.

Третій Грошовий приз у розмірі 70 000,00 (сімдесят тисяч грн., 00 коп.) гривень. Визначення власника призу проводиться 29.06.2018 року серед клієнтів, що замовили товари із Пропозиції Організатора протягом 3 днів від дня отримання, та оплата за які надійшли в повному обсязі у період із 20.06.2017 року по 27.06.2018 року.

У разі, якщо дата проведення визначення власників призів Акції припадає на вихідний або святковий дні, то дата проведення Акції переноситься на наступний робочий день.

Усі зображення призів у розсилках-пропозиціях використано винятково з інформаційною метою. Призи буде вручено у грошовому еквіваленті відповідно до правил даної Акції.

З метою підвищення попиту клієнтів у пропозиціях Організаторів може застосовуватися маркетингове подання призового фонду, загальна вартістю призів у якому може становити до 1 790 000 грн.

Стаття 4. Клієнт, який придбав товар(и) в одного та\або в кожного із Організаторів даної Акції і взяв участь в Акції, тим самим підтвердив, що він ознайомлений та погоджується з усіма умовами участі в Акції, які наведено в даних правилах. Не існує жодного зобов’язання бути Учасником Акції.

Учасник має право:

1. Брати участь в Акції в порядку, визначеному цими Правилами.

2. Отримати приз та/або подарунок у разі визнання його Головним переможцем, і повного виконання умов та дотримання даних Правил.

Організатори зобов’язані:

1. Провести Акцію в порядку, визначеному даними Правилами.

Стаття 5. Беручи участь в Акції Клієнт тим самим свідчить і підтверджує, що він ознайомлений і повністю згоден із даними Правилами та зобов'язується їх дотримуватися, дає свою згоду на збір його персональних даних та включення до баз персональних даних клієнтів Організаторів Акції, для подальшої обробки, використання та збереження персональних даних, самостійно або із залученням третіх осіб, із метою інформувати клієнта письмово або вербально без додаткового (попереднього) звернення про надходження нових товарів, проведення Акцій та інших рекламних пропозицій від Організаторів та його комерційних партнерів. Відмову від використання персональних даних у базі персональних даних клієнтів клієнт зобов’язується, згідно із Законом України «Про захист персональних даних», надати письмово на адресу:

 для ТОВ «ПОШТОРГ-ГРУП»: 04300, м. Київ, а/с 123, ТОВ «ПОШТОРГ-ГРУП» або за телефонами: 0 (800) 30-15-25, (044) 499-77-10;

 для ТОВ «ПЕРШИЙ ІНДЕКС»: 04300, м. Київ, а/с ІМІДЖ КЛУБ або за телефонами: 0 (800) 501-736;

 для ТОВ «БЛАГО-ГРУПП»: 04300, м. Київ, а/с 445, ТОВ «БЛАГО-ГРУПП» або за телефонами: 0 (800) 300-105.

У разі відкликання згоди на використання персональних даних, клієнт не допускається до подальшої участі в Акції.

Стаття 6. Головним переможцем (надалі – Головний переможець) слід вважати Клієнта Акції, якого було визначено власником призу шляхом жеребкування та офіційно визнано всіма членами комісії. Головний переможець (власник призу) зобов’язується надати право Організатору на безкоштовне використання його імені, прізвища, адреси, фотографій та виступів для реклами Організаторів та анонсу наступних Акцій Організаторів, а також право на публікації цих даних у ЗМІ, в рекламній поліграфічній продукції Організаторів та мережі Інтернет за винятком випадків, коли Головний переможець (власник призу) відмовляється від призу. У випадку відмови Головний переможець втрачає право на отримання призу, при цьому приз залишається у власності Організатора, який має право розпоряджатися ним на власний розсуд.

Стаття 7. Головні переможці (власники призів) будуть проінформовані про результати визначення власників призів Акції рекомендованим листом, який надсилається протягом 15-ти робочих днів від дати проведення Акції. Приз виплачується Головному переможцю (власнику призу) протягом 3-5-ти робочих днів від дня оформлення документів належним чином.

7.1. Для отримання призу Головний переможець зобов’язаний:

1. Надати всі дані, необхідні для отримання призу, а саме: ідентифікаційний номер, паспорт; й за необхідності: довідку з банку про відкриття банківського рахунку; інші дані на вимогу Організаторів.

2. Особисто приїхати до офісу Організатора для підписання всіх відповідних документів для виплати призу у грошовій формі, а саме: договору дарування, договору на безоплатне використання його імені, прізвища, адреси, фотографій, голосу, написаного письмового тексту, з рекламною метою в медіа (пресі, радіо та телебаченні) та акційно-рекламних кампаніях. Якщо у день видачі призу Головний переможець (власник призу) немає можливості бути присутнім на врученні (хвороба, каліцтво тощо) приз може бути вручено рідним та близьким Головного переможця за наявності довіреності на отримання призу, посвідченої нотаріально.

7.2. Головні переможці (власники призів) мають 1 (один) місяць від дня оприлюднення результатів на офіційних сайтах Організаторів та/або у ЗМІ для того, щоб отримати свої призи. У випадку, якщо з неповажних причин призи не буде отримано Головними переможцями протягом 1 (одного) місяця від дня публічного оголошення на офіційних сайтах Організаторів та /або у ЗМІ, клієнти втрачають право на їх отримання, що трактується як особиста відмова від отримання призу. Приз, за яким не звернеться Головний переможець, по закінченню 1 (одного) місяця від дня проведення визначення власників призів Акції та оголошення Головних переможців, залишається у власності Організатора, який має право розпоряджатися ним на власний розсуд.

Стаття 8. Перебіг визначення власників призів Акції.

8.1. Визначення Головних переможців (власників призів) маркетингової Акції Організаторами проводиться окремо, серед власних зареєстрованих клієнтів (тих, що зробили, оплатили замовлення товарів, дотрималися даних офіційних правил та умов Пропозиції).

8.2. Кожний Переможець (одержувач інформаційно-рекламних матеріалів (листів) погоджується та розуміє, що замовляючи, оплачуючи товари, дотримуючись даних офіційних правил та умов Пропозицій із надісланих йому розсилок-пропозицій, бере участь у визначенні власників призів відповідного Організатора, в якого є зареєстрованим, та від якого отримав відповідну розсилку-пропозицію, а також здійснив та оплатив замовлення.

8.3. Для організації та проведення Акції, а також для здійснення контролю за перебігом Акції, Організатори мають право залучати будь-яких третіх осіб.

8.4. Під час проведення визначення власників призів Акції ведуться протоколи, які перевіряються та підписуються всіма членами комісії. До складу комісії входять не менше трьох осіб, якими можуть бути: представник Організатора, особи незацікавлені у результатах визначення власників призів Акції, та/або клієнти Організатора. Під час проведення визначення власників Головних грошових призів Акції протоколи підлягають нотаріальному посвідченню. Рішення комісії остаточні та не підлягають оскарженню чи відміні.

Стаття 9. Замовлення товарів за телефонами «гарячої лінії» Організаторів вважається усним договором на придбання товарів. У разі відсутності замовленого товару Організатор має право замінити відсутній товар на аналогічний або інший за ціною не нижче, ніж ціна відсутнього товару, для задоволення потреб клієнта. У випадку, якщо клієнт не задоволений якістю товару, він має право обміняти товар на товар належної якості, або повернути товар та отримати сплачені грошові кошти, згідно із Законом України «Про захист прав споживачів».

Стаття 10. Організатори не несуть відповідальності та мають право анулювати дану Акцію без надання будь-яких відшкодувань для Клієнтів із боку Організаторів у разі настання форс-мажорних обставин, таких як: стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, та інші, непідвладні контролю з боку Організаторів, обставини. Організатори даної Акції не

можуть бути притягнуті до відповідальності за технічні проблеми пошти, інформаційних серверів, а також аудіо-, телепристроїв, комп’ютерів Учасників, телекомунікаційної мережі та інших фізичних і логістичних чинників, які в будь-який спосіб впливають на проведення Акції. Організатори не несуть відповідальності з цього приводу, а також із приводу втрати поштою листів. Організатори не можуть бути притягнутими до відповідальності за кореспонденцію, яка була загублена, помилково доставлена іншому адресату або доставлена із запізненням.

Стаття 11. Повний текст офіційних правил або витяг із них може бути надіслано клієнтам за їх вимогою. Кожен, хто отримав офіційні правила проведення маркетингової Акції програми лояльності серед клієнтів групи компаній ТОВ «ПОШТОРГ-ГРУП», ТОВ «ПЕРШИЙ ІНДЕКС», ТОВ «БЛАГО-ГРУПП» та/або витяг із них, або проінформований іншим шляхом про їх наявність та має можливість із ними ознайомитися, вважається таким, що повністю проінформований про їх зміст та згоден із ними. Також, кожен бажаючий може ознайомитись із правилами на офіційних сайтах Організаторів:

 ТОВ «ПОШТОРГ-ГРУП»: www.poshtorg.com.ua, та за телефонами цього Організатора: 0 (800)30-15-25; (044) 499-77-10;

 ТОВ «ПЕРШИЙ ІНДЕКС»: www.imageclub.com.ua, та за телефонами цього Організатора: 0 (800) 501-736;

 ТОВ «БЛАГО-ГРУПП»: www.rodynna.com, та за телефонами цього Організатора: 0 (800) 300-105.

Стаття 12. Ці Правила та умови можуть бути змінені та/або доповнені Організаторами Акції протягом усього терміну проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акцій можлива у випадку їх затвердження та оприлюднення Організаторами у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила та умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту їх опублікування на сайтах Організаторів.

Стаття 13. Суперечки, що виникають між Організаторами та їх клієнтами, вирішуються шляхом переговорів, а у разі не досягнення згоди, вирішуються в господарському суді м. Києва, згідно з чинним законодавством України.

ДОДАТОК № 1 до

Офіційних правил проведення маркетингової акції програми лояльності

«Золотий Фонд» серед клієнтів групи компаній:

ТОВ «ПОШТОРГ-ГРУП», ТОВ «ПЕРШИЙ ІНДЕКС»,

ТОВ «БЛАГО-ГРУПП»

З метою підвищення іміджу компаній та сприяння збільшенню обсягів продажу товарів Організатори маркетинговій акції «ЗОЛОТИЙ ФОНД» серед клієнтів компаній ТОВ «ПОШТОРГ-ГРУП», ТОВ «ПЕРШИЙ ІНДЕКС», ТОВ «БЛАГО-ГРУПП» проводять додаткову Акцію на наступних умовах:

Від Організатора Акції «Золотий Фонд» - ТОВ «БЛАГО-ГРУПП» буде вручено:

 Грошовий приз у розмірі 3 335,00 (три тисячі триста тридцять п’ять гривень 00 коп.) гривень. Визначення власника призу проводиться 31.08.2017 року серед клієнтів, що зробили замовлення товарів за телефоном «гарячої лінії» Організатора на суму від 259 (двісті п’ятдесят дев’ять грн., 00 коп.) гривень однією посилкою, оплатили та оплата за замовлення яких надійшла в повному обсязі у період із 01.08.2017 року по 30.08.2017 року включно.

Від Організатора Акції «Золотий Фонд» - ТОВ «ПОШТОРГ-ГРУП» буде вручено:

 Грошовий приз у розмірі 3 335,00 (три тисячі триста тридцять п’ять гривень 00 коп.) гривень. Визначення власника призу проводиться 31.08.2017 року серед клієнтів, що зробили замовлення товарів за телефоном «гарячої лінії» Організатора на суму від 235 (двісті тридцять п’ять грн., 00 коп.) гривень однією посилкою, оплатили та оплата за замовлення яких надійшла в повному обсязі у період із 01.08.2017 року по 30.08.2017 року включно.

Від Організатора Акції «Золотий Фонд» - ТОВ «ПЕРШИЙ ІНДЕКС» буде вручено:

 Грошовий приз у розмірі 3 330,00 (три тисячі триста тридцять гривень 00 коп.) гривень. Визначення власника призу проводиться 31.08.2017 року серед клієнтів, що зробили замовлення товарів за телефоном «гарячої лінії» Організатора на суму від 220 (двісті двадцять грн., 00 коп.) гривень однією посилкою, оплатили та оплата за замовлення яких надійшла в повному обсязі у період із 01.08.2017 року по 30.08.2017 року включно.

. Інші умови вищевказаних Офіційних правил, не порушені даним додатком, залишаються незмінними і Організатори підтверджують по них свої зобов’язання.

Даний додаток вступає в силу з моменту його опублікування на сайтах компаній

ТОВ «ПОШТОРГ-ГРУП»: www.poshtorg.com.ua,

ТОВ «ПЕРШИЙ ІНДЕКС»: www.imageclub.com.ua,

ТОВ «БЛАГО-ГРУПП»: www.rodynna.com

 

ДОДАТОК № 2 до

Офіційних правил проведення маркетингової акції програми лояльності

«Золотий Фонд» серед клієнтів групи компаній:

ТОВ «ПОШТОРГ-ГРУП», ТОВ «ПЕРШИЙ ІНДЕКС»,

ТОВ «БЛАГО-ГРУПП»

У вересні:

Від Організатора Акції «Золотий Фонд» - ТОВ «ПОШТОРГ-ГРУП» буде вручено:

Головний грошовий приз у розмірі 100 000,00 (сто тисяч грн., 00 коп.) гривень. Визначення власника призу проводиться 29.09.2017 року серед клієнтів, що замовили та оплатили замовлення товарів, та оплата за які надійшла в повному обсязі у період із 20.06.2017 року по 28.09.2017 року включно, а також виконали умови, зазначені в Пропозиції.

Від Організатора Акції «Золотий Фонд» - ТОВ «ПЕРШИЙ ІНДЕКС» буде вручено:

Головний грошовий приз у розмірі 100 000,00 (сто тисяч грн., 00 коп.) гривень. Визначення власника призу проводиться 29.09.2017 року серед клієнтів, що замовили та оплатили замовлення товарів, та оплата за які надійшла в повному обсязі у період із 20.06.2017 року по 28.09.2017 року включно, а також виконали умови, зазначені в Пропозиції.

Від Організатора Акції «Золотий Фонд» - ТОВ «БЛАГО-ГРУПП» буде вручено:

Головний грошовий приз у розмірі 100 000,00 (сто тисяч грн., 00 коп.) гривень. Визначення власника призу проводиться 29.09.2017 року серед клієнтів, що замовили та оплатили замовлення товарів, та оплата за які надійшла в повному обсязі у період із 20.06.2017 року по 28.09.2017 року включно, а також виконали умови, зазначені в Пропозиції.

Інші умови вищевказаних Офіційних правил, не порушені даним додатком, залишаються незмінними і Організатори підтверджують по них свої зобов’язання.

Даний додаток вступає в силу з моменту його опублікування на сайтах компаній

ТОВ «ПОШТОРГ-ГРУП»: www.poshtorg.com.ua,

ТОВ «ПЕРШИЙ ІНДЕКС»: www.imageclub.com.ua,

 

Назад

ТОВ "ПЕРШИЙ ІНДЕКС" 02300, м. Київ, а/с ІМІДЖ КЛУБ
e-mail: order@imageclub.com.ua

Графік роботи:
понеділок-субота з 8:00 до 20:00,
неділя з 9:00 до 18:00

ГАРЯЧА ЛІНІЯ:
0-800-301-736 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по всій території України).

Copyright © ТОВ «Імідж Клуб» 2004-2011. Усі права захищено.